درباره اسکینک پی بخوانید

درگاه اسکینک پی از آذرماه سال 95 زیر نظر تیم خلاق با هدف کمک به توسعه بانکداری الکترونیک کشور ،کاهش هزینه های فروشندگان و تسریع در فعالیت و پرداخت ،حذف هزینه های ناشی از چاپ پول در کشور ،ارائه راهکارهای آسان و مطمئن در زمینه های پرداخت پول در بسترهای امن تجارت الکترونیک فعالیت خود را آغاز کرده است..

اسکینک پی یک درگاه واسط پرداخت اینترنتی می باشد که دارندگان فروشگاه اینترنتی می توانند با استفاده از این درگاه اقدام به فروش و یا ارائه خدمات و سرویس های اینترنتی با امکان پرداخت آنلاین نمایند.

ته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین قابل ذکر است که اسکینک پی تحت نظارت سایت بزرگ اسکینک دات آی آر نیز میباشد که میتوان از نظر اعتبار سایت با خیال راحت درگاه خود را به ثبت برسانید و فعالیت خود را آغاز کنید.

.